Usunięcie zaćmy, usuwanie zaćmy - Oferta | Alfavision

Usunięcie zaćmy – wybierz ofertę najlepiej skrojoną dla Twoich potrzeb

  

USUŃ ZAĆMĘ

– soczewka sferyczna
– soczewka asferyczna


od 100 zł

USUŃ ZAĆMĘ I INNE WADY WZROKU

– soczewka toryczna
– soczewka wieloogniskowa


od 2400 zł

NOWOŚĆ


FINANSOWANIE
ZABIEGU

– oferta bez oczekiwania na zwrot kosztów z NFZ


już od 0 zł

TRANSPORT

– wyjazd z kilku miast
– dojazd do Stonavy


od 300 zł
 

Chcesz zapisać się na usunięcie zaćmy bez kolejek oraz za przystępną cenę? A może przerażają Cię formalności związane z uzyskaniem refundacji z NFZ? W takim razie zgłoś się do nas. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 3 atrakcyjne pakiety medyczne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego pacjenta. W podstawowym pakiecie medycznym usuwanie zaćmy kosztuje jedyne 100 złoty, a na zabieg czeka się 2 tygodnie. Nie jest to jednak nasza jedyna oferta. Z naszą pomocą możliwie jest nie tylko usunięcie zaćmy, ale też innych wad wzroku.

Usuwanie zaćmy oraz innych schorzeń to doskonałe rozwiązanie dla astygmatyków, krótkowidzów czy osób, które mają nadwzroczność.

Podczas operacji zostaje wszczepiona specjalna soczewka toryczna lub wieloogniskowa, która koryguje wyżej wymienione wady wzroku. Jeśli zaś jesteś osobą, która nie chce samodzielnie ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów, to wybierz nasz pakiet „Finansowanie zabiegu”. Dzięki niemu nie będziesz musiał przejmować się wszelkimi formalnościami związanymi z refundacją kosztów z NFZ. Wszystkie formalne kwestie załatwimy za Ciebie. Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną obsługę, doświadczony polskojęzyczny personel oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny. Sprawdź naszą ofertę i wybierz propozycję, która jest najlepiej skrojona do Twoich potrzeb.

Usunięcie zaćmy krok po kroku

Na leczenie zaćmy w Czechach pozwala tzw. unijna dyrektywa transgraniczna, w ramach której pacjent może ubiegać się o zwrot kosztów leczenia z NFZ. Jeśli chcesz zapisać się na operację zaćmy w Czechach, ale boisz się formalności, koniecznie sprawdź naszą instrukcję. Poradnik – Jak usunąć zaćmę? – w przystępny sposób wyjaśnia, jak wygląda cała procedura. Zobaczysz, że usuwanie zaćmy w AlfaVision nie jest skomplikowanym procesem.

Zaćma u osób starszych – jak sobie z tym radzić?

Wiadomość o zachorowaniu na zaćmę jest sporym zaskoczeniem i zmartwieniem, szczególnie dla starszych osób. Jednak katarakta nie musi być odbierana jako wyrok. Usunięcie zaćmy nie wymaga długiego leczenia, a w dodatku jest bezbolesne dla pacjenta. Sprawdź nasz artykuł i zobacz, w jaki sposób starsze osoby mogą radzić sobie z chorobą. Znajdziesz w nim także informacje na temat objawów schorzenia oraz tego, jak przebiega usuwanie zaćmy na sali operacyjnej.

Jak przebiega rekonwalescencja?

Usunięcie zaćmy to szansa dla pacjenta na odzyskanie zdrowego wzroku. Aby operacja przyniosła pożądane efekty, pacjent musi przestrzegać wytycznych okulisty. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czego powinien unikać pacjent po zabiegu, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Oprócz informacji na temat wytycznych lekarza znajdziesz też wskazówki, jak powinna wyglądać dieta rekonwalescenta.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat zaćmy?
Chcesz umówić się na wizytę?
Wypełnij formularz kontaktowy.
Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.]