O nas - poznaj naszą kadrę i opinie pacjentów | Alfavision

Zabiegi usunięcia zaćmy to nasza specjalność

usunięcie zaćmy

Posiadamy wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie w usuwaniu zaćmy. W codziennej pracy kierujemy się dwoma priorytetami. Pierwszy to dbanie o zdrowie naszych pacjentów. Drugi to troska o ich komfort bezpieczeństwo. Oferujemy wysoką jakość usług.

Nasz zespół składa się z fachowców, którzy mają na swoim koncie tysiące udanych zabiegów usunięcia zaćmy. Zaufało nam już wielu chorych, którzy dzięki nam szybko odzyskali dobry wzrok, co pozytywnie wpłynęło na ich życie. Zdajemy sobie sprawę, że usunięcie zaćmy może być stresujące, dlatego nasi konsultanci odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące zabiegu i formalności z nim związanych. To bardzo pomaga, bo pacjenci czują się pewniej, kiedy wiedzą, czego mogą się spodziewać.  Zapraszamy do naszej kliniki.

Nasza kadra jest polskojęzyczna

Mimo, że operujemy w Czechach, nasza kadra jest polskojęzyczna. Dzięki temu łatwiej nam uniknąć nieporozumień, a Państwo korzystając z naszych usług nie czują się zdezorientowani i niedoinformowani.

usunięcie zaćmy

Nad stanem naszych pacjentów i przebiegiem zabiegów czuwa dr Tomáš Utíkal i dr n.med. Łukasz Bednarski. Wybitni specjaliści, którzy przeprowadzili już wiele tysięcy operacji zaćmy w swojej karierze.

usunięcie zaćmy

Po zabiegu pacjenci udają się na salę pooperacyjną. Po kilku godzinach od usunięcia zaćmy możliwe jest udanie się do domu (w dniu zabiegu nie można samodzielnie prowadzić samochodu).

Zapraszamy do kontaktu z naszymi sympatycznymi konsultantami. Udzielamy wszelkich informacji na temat zabiegu usunięcia zaćmy i związanych z nim formalności.

Opinie

Teresa Kopel, 68 lat

"Zacznę od podziękowania całemu personelowi, w szczególności panu doktorowi Tomaszowi Utikalovi, który budził moje zaufanie już przy poprzednim kontakcie, kiedy w kwietniu operował mi lewe oko. To zdecydowało, że w październiku – już znając warunki panujące w klinice i życzliwość oraz kompetencje personelu – zoperowałam oko prawe. Plusem było też to, że otrzymałam komplet dokumentów potrzebnych do starania o refundację w NFZ. Jestem zadowolona i polecam Stonavę znajomym."

Józef Tylka, 64 lat

"Jestem bardzo zadowolony, fachowa i miła załoga. AlfaVision jest rewelacja, polecę znajomym. Składam podziękowania panu doktorowi Utikalowi oraz całej obsłudze AlfaVision."

Jerzy Kwinta, 79 lat

"Krótki termin oczekiwania. Zabieg wykonany fachowo, z sympatycznym podejściem do pacjenta. Bardzo miła obsługa, sympatyczna atmosfera. Oczywiście, że będę polecał waszą klinikę."

Stefania Klapec, 79 lat

"Dobra organizacja. Opieka w języku polskim. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Mogę polecić AlfaVision swoim znajomym. Jestem zadowolona ze swojego wyboru. "

Paweł Mendroch, 84 lata

"Obsługa przed jak i w trakcie zabiegu bardzo miła i przyjazna dla pacjenta co pozwala być spokojnym i bez stresu przejść zabieg. Profesjonalizm lekarzy pozwala być spokojnym o wynik zabiegu jak i opiekę po przebytym zabiegu. "

Adam Strzaskowski, 74 lata

"O klinice AlfaVision dowiedziałem się od znajomych, którzy byli tutaj wcześniej leczeni z dobrym efektem i zadowoleniem z szybkiego terminu operacji, na którym bardzo mi zależało. Świetny efekt zabiegu, fachowa pomoc, sympatyczny personel – szczególnie pan dr n. med. Łukasz Bednarski – operator. Wszystko bez zastrzeżeń, polecam każdemu, kto ma problemy okulistyczne – celem diagnostyki i leczenia."

Alicja Wieszczek, 83 lata

"Jestem bardzo zadowolona z fachowości personelu w Skoczowie i Stonavie. Organizacyjnie pobyt w Stonavie na 6. Będę polecała znajomym Waszą firmę."

Aleksander Wajdeczko, 70 lat

"Jestem zadowolony z przebiegu operacji. Obsługa lekarska i pielęgniarska jest bez zarzutu. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić moim znajomym Waszą klinikę. "

Eugeniusz Światek, 55 lat

"Jestem zadowolony, polecę, jednak należałoby umawiać pacjentów na każdą godzinę, a nie zwoływać wszystkich na raz. "

Herbert Andreczko, 84 lat

"Jestem zadowolony z zabiegu oraz z wyboru placówki AlfaVision. Tak, chętnie polecę."

Sylwester Tchórz, 85 lat

"Jestem zadowolony z wyboru AlfaVision miła fachowa obsługa. Z całą pewnością mogę polecić znajomym AlfaVision."

Antoni Lala, 75 lat

"Atmosfera bardzo dobra, dokładna informacja, personel bardzo miły, rzetelna obsługa. Jestem bardzo zadowolony z wyboru AlfaVision, bardzo krótkie terminy realizacji. Chętnie będę polecał znajomym Wasze usługi. "

Andrzej Nabiałek, 64 lata

"Zabieg przeprowadzony prawidłowo, miła obsługa, oraz odpowiednio zachowana higiena. Polecam wszystkim zainteresowanym."

Zuzanna Moliv, 73 lata

"Jestem zadowolona z zabiegu przeprowadzonego przez AlfaVision, krótkiego terminu czekania na zabieg. Polecam moim znajomym."

Alojzy Suliga, 68 lat

"Bardzo zadowolony. Poleciłbym swoim znajomym."

Jerzy Gendarz, 66 lat

"Jestem bardzo zadowolony z Waszych usług. Szybkie terminy, bardzo dobra obsługa i zastanawiam się nad terminem następnego zabiegu – drugiego oka."

Wioleta Krok, 47 lat

"Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu w AlfaVision i obsługi. Poleciłabym AlfaVision swoim znajomym. "

Julian Cienciała, 67 lat

"Jestem bardzo zadowolony z usług firmy AlfaVision. Pan dr Łukasz Bednarski moim zdaniem to fachowiec najwyższej klasy. Personel współpracujący z panem doktorem jest także na wysokim poziomie i bardzo miły."

Eugeniusz Sikora, 78 lat

"Uważam, że zabieg przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Całą procedurę od momentu przyjęcia mnie do kliniki poprzez zabieg oraz opiekę po zabiegu określam bardzo pozytywnie i fachowo. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu. Na pewno będę polecał znajomym w takiej potrzebie Klinikę AlfaVision."

Stanisław Solowski, 71 lat

"Nie mam zastrzeżeń co do przeprowadzonego w AlfaVision zabiegu. Jestem zadowolony z wyboru AlfaVision. Tak, poleciłbym AlfaVision moim znajomym."

Andrzej de Sas Topoluicki, 75 lat

"Tak. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej operacji zaćmy. Fachowa obsługa zarówno personelu laboratoryjnego jak i pomocniczego zapewniła warunki do przeprowadzenia w/w zabiegu."

Lucyna Gromadowska – Żacharjasiewicz, 74 lata

"Klinikę, lekarza i pozostały personel oceniam bardzo wysoko za profesjonalizm i empatię z jaką tutaj się spotkałam. Był to mój drugi zabieg w tej placówce i z całą stanowczością polecam ją innym."

Ludwik Oślizło, 73 lata

"Jestem bardzo zadowolony z miłej atmosfery i usługi. Każdemu kto zapyta, polecę państwa Klinikę. "

Prasa

alfa_vision_wady_soczewki_dalekowzrocznosc_b

Dziennik Zachodni o Alfa Vision.

Newsweek, wrzesień 2016.

alfa_vision_newsweek

Głos Ziemi Cieszyńskiej, październik 2016.

dziennik_zachodni_listopad_2016

Dziennik Zachodni, listopad 2016.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat zaćmy?
Chcesz umówić się na wizytę?
Wypełnij formularz kontaktowy.
Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.]