Transport - organizujemy wyjazdy do Czech na operacje zaćmy | Alfavision

Nie martw się transportem, to my go zorganizujemy

 

W swojej codziennej pracy kierujemy się dwoma priorytetami. Jednym z nich jest dbanie o zdrowie naszych pacjentów, a drugim troska o ich bezpieczeństwo oraz komfort. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że usunięcie zaćmy jest dla naszych pacjentów, szczególnie seniorów, sporym przeżyciem. Nie chcąc dokładać naszym pacjentom kolejnych trosk z organizacją transportu, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o dojazd do szpitala i powrót do Polski. Nie musisz się już martwić transportem, to my organizujemy wyjazdy do Czech na operacje zaćmy!

 

2 trasy i aż 9 miast!

 

Aby transport był jak najbardziej komfortowy i dopasowany do potrzeb naszych pacjentów, przygotowaliśmy 2 propozycje dojazdu. W ten sposób mieszkańcy większych, jak i mniejszych miast Śląska będą mieli możliwość szybkiego oraz łatwego dojazdu do czeskiego szpitala w Stonavie za jedyne 300 zł. Poniżej przedstawiamy propozycje 2 tras i rozkład przystanków. Sprawdź, czy jest tam Twoje miasto.

Trasa dojazdu na operację zaćmy w Czechach

A jak przebiega organizacja całego dnia?

 

W 7 krokach przedstawiamy plan dnia pacjentów, którzy decydują się na wyjazdy do Czech na operacje zaćmy zorganizowane przez naszą klinikę.

  1. Plan dnia dla naszych pacjentów rozpoczyna się z samego rana, kiedy to nasz bus wedle rozkładu zabiera pasażerów do Skoczowa.
  2. W Skoczowie bus zatrzymuje się na parkingu Centrum Lekarskiego Alfa (ul. Morcinka 16b). W szpitalu zostaną przeprowadzone niezbędne i standardowe badania wstępne, które wykonuje się przed operacją zaćmy.
  3. Po wykonaniu badań pacjenci jadą do Stonavy do szpitala AlfaVision. Tam nasi wykwalifikowani okuliści z dr n.med. Łukaszem Bednarskim na czele, przeprowadzają badania i zabieg usunięcia zaćmy.
  4. Po zabiegu pacjenci zostają na krótkiej obserwacji. W tym czasie przekazujemy też dokumentację potrzebną do uzyskania refundacji z NFZ. Oczywiście, pomagamy w jej wypełnianiu.
  5. Następnie zawozimy operowane osoby do hotelu, gdzie mogą zjeść ciepły posiłek i odpocząć. Organizując transport, zapewniamy naszym pacjentom nie tylko nocleg, ale też opiekę.
  6. Następnego dnia, po śniadaniu, pacjent jest zawożony na konsultacje. W ich trakcie okulista sprawdza rezultaty operacji oraz stan operowanego.
  7. Po przeprowadzonych badaniach odwozimy pacjentów do ich miast, dzięki czemu już wczesnym popołudniem są oni w domach.
wyjazdy do Czech na operacje zaćmy

Jesteś pod opieką specjalistów

 

Aby zapewnić naszym pacjentom jak największy komfort, zapewniamy im opiekę medyczną od momentu przyjazdu do Stonavy, aż do następnego dnia, kiedy to odwozimy ich do domu. Dzięki temu, że troszczą się o Ciebie specjaliści, nie jesteś narażony na dodatkowy stres związany z brakiem odpowiedniej opieki. Ponadto umożliwiamy naszym pacjentom wyjazd z osobą towarzyszącą. Mając wsparcie bliskich, na pewno zmniejszy się u Ciebie stres związany z operacją zaćmy. Abyś mógł bez obaw poddać się zabiegowi, zapewniamy Ci polskojęzyczną kadrę specjalistów, dzięki czemu nie musisz obawiać się bariery językowej. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zabiegu i formalnościami.

 

Trzecia opcja dla pacjentów z Bielska-Białej i Skoczowa

 

Jesteś z Bielska-Białej lub Skoczowa? Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze jedną ofertę, za którą zapłacisz jedynie 200 zł. Zamiast noclegu w hotelu, możesz wrócić po operacji do domu! Nasz bus odwiezie Cię do Centrum Lekarskiego Alfa w Skoczowie lub na dworzec Bielska-Białej. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to o stawieniu się na badaniu kontrolnym w Centrum Lekarskim Alfa następnego dnia.

 
Transport ze Skoczowa lub Bielska

Rodzaj

Cena

Z noclegiem (z Gliwic, Knurowa, Rybnika, Żor, Tychów, Jastrzębia Zdroju, Bielska-Białej, Skoczowa)

300 zł

Bez noclegu (z Bielska-Białej i Skoczowa)

200 zł

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat zaćmy?
Chcesz umówić się na wizytę?
Wypełnij formularz kontaktowy.
Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.]