Halina Niewiadomska, jedna z naszych pacjentek, zdecydowała się na usunięcie zaćmy z drugiego oka. Wszystko przebiegło bezproblemowo, a kobieta cieszy się pełnią życia i dobrym wzrokiem.

Polski personel, przyjazna atmosfera

Kiedy pani Halina dowiedziała się o tym, że ma zaćmę, zaczęła szukać sposobu, by szybko pozbyć się choroby. Tak trafiła do czeskiej kliniki AlfaVision. Poznaj jej historię. Usuwanie zaćmy w  AlfaVision odbywa się pod okiem polskiego personelu. Tym samym znika bariera językowa, a pacjenci czują się komfortowo. Mogą porozmawiać z pacjentem, dopytać się o przebieg prac chirurgicznych i o formalności związane z operacją. To wszystko wpływa na dobrą atmosferę, którą doceniła pani Halina:

– Pierwszy zabieg zaćmy z prawego oka przeprowadzono u mnie 14.05.16 r. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Zdecydowałam się na zabieg usunięcia zaćmy lewego oka, który miał miejsce 16.09.16 r.

– tłumaczy pacjentka.

-Naprawdę polecam każdemu, aby chciał się leczyć w Państwa klinice. O takiej możliwości dowiedziałam się od znajomych, którzy także korzystali z zabiegów. Dziękuję i na pewno będę rekomendować klinikę okulistyczną w Stonavie. Oby w każdym szpitalu tak obsługiwano pacjentów

– dodaje kobieta.

Są jeszcze dobrzy fachowcy

Siłą AlfaVision są doświadczeni okuliści. Operację przeprowadza m.in. doktor Łukasz Bednarski, który specjalizuje się w laserowym i chirurgicznym leczeniu oczu. Panią Halinę Niewiadomską operował doktor Tomáš Utíkal, który jest uznanym specjalistą i ma na swoim koncie ponad 15 tys. zabiegów.

-Są jeszcze dobrzy fachowcy, którzy z takim zapałem i podejściem do klienta wykonują zawód. Dzięki za „złote ręce”. Życzę wszystkim dużo zdrowia oraz radości w oczach pacjentów wyleczonych w klinice okulistycznej

– tłumaczy zadowolona z zabiegu pacjentka.